Producent środków owadobójczych

Język polski English
  PN-PT8:00 - 16:00
12 266 90 98
pess@pess.com.pl
Jesteś: Główna » O nas

O nas

Firma PESS powstała w 1985 roku i jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się produkcją i dystrybucją środków owadobójczych oraz pielęgnacyjnych dla zwierząt domowych.

W swojej ofercie posiadamy pełną gamę produktów: obroże, szampony, zasypki, środki w aerozolu, preparaty typu spot on. Jesteśmy jedyną polską firmą produkującą pełny asortyment środków owadobójczych dla zwierząt domowych.

Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, magazyny, jak również własne zaplecze naukowo-badawcze. Współpracujemy z specjalistycznymi Instytutami naukowymi oraz czołowymi pracownikami naukowo - badawczymi wyższych uczelni w zakresie opracowań nowych wyrobów oraz badania ich jakości.

Nasza firma produkuje środki przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla użytkownika o czym świadczą przydzielone nam zezwolenia i certyfikaty dopuszczające do sprzedaży. Produkty są ciągle udoskonalane.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do siedziby naszej firmy. Będziemy starać się w pełni Państwa zadowolić i chętnie udzielimy wszelkich informacji. Zapraszamy do współpracy.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.